Školska slava, Savindan

I ove, kao i prethodnih godina, obeležili smo školsku slavu, Savindan. Prigodan program osmislili su i realizovali naši đaci zajedno sa svojim profesorima. U programu su učestvovali horisti:

Ana Živkov, Jovana Mirkov, Arsenije Knežević, Maša Antonijević, Milica Bulik, Elena Radosavljević, Tara Lažetić, Nađa Rankov, Tara Stupar, Milica Greksa, Filip Cvetković, Elena Hodri, Mihailo Simin, Janko Božić, Milica Spremo, Nikolaj Sandić, Aleksandar Jovčić. Instrumentalna pratnja: Nikola Mijajlović. Recital: Sara Kojić, Jovana Stankov i Mateja Magda. Profesori mentori: Katarina Ljubičić Ilkić, Ljupka Grgin, Danijela Mareš Đilas, Marina Kliska. Fotografije i video zapisi: Endre Turi Bartha Svetosavski turnir, igranje basketa 3×3, u isto vreme se održavao u fiskulturnoj sali, uz podršku profesorki Dragane Danilović i Radmile Mandić. Utakmice je sudio Danilo Radić. Pobednici turnira su učenici IV razreda. Sve je proteklo u žustroj, ali fer-plej borbi.

Hvala svima uz poruku da ćemo i u godinama koje dolaze, truditi se da ne skrenemo sa puta svetosavlja, da ćemo generacijama koje dolaze uvek isticati vrednosti koje nam je Sveti Sava ostavio svojim predanim i mudrim miosionarenjem.