Humanitarni novogodišnji turniri

Na inicijativu učenika naše škole, istinskih zaljubljenika u fudbal i odbojku, uz podršku aktiva profesora fizičkog vaspitanja, kao i članova Učeničkog parlamenta, dana 23. decembra održani su Humanitarni novogodišnji turniri.

Odbojkaški meč je bio naročito atraktivan jer su igrali učenici protiv profesora, dok je fudbalski deo programa počeo nešto kasnije i imao je turnirski karakter. 4 ekipe napravljene su na nivou razreda, za treće mesto borili su se učenici četvrtog protiv učenika prvog razreda, dok su u finalu igrali drugaci protiv trećaka. Treći razred osvojio je prvo mesto, što je svakako manje važno, jer su mečevi imali za cilj da se pažnja skrene na doniranje novčanih sredstava za one kojima je pomoć u ovom trenutku najpotrebnija.Po završetku utakmica, organizovanih u okviru Humanitarnih novogodišnjih turnira, direktorka je podelila pehare svim ekipama, uz čestitke za prikazan fer plej, za promovisanje vrednosti kao što su solidarnost i humanost. Zahvaljujemo se svim učesnicima, navijačima, donatorima, svim negovateljima sportskog duha! Hvala našim profesorima, svima koji su učestvovali u organizaciji.